KOMITEER

KOMMITEER 2022

 

Kulissekomite

Pål Marius Bakke   Mob.nr: 92655130   pal.bakke@drammen.toyota.no

Christoffer Mikalsen Mob.nr: 40622048  mikalsen3@hotmail.com

Bjørn Blindheim     Mob.nr: 98421340   bjoern.blindheim@gmail.com

Bjørge Bråthen       Mob.nr: 48041994   bjorge@foto.no

Geir Steinmoen      Mob.nr: 95200373   g-steinm@online.no

May Anita Urstad   Mob.nr: 40290046   mayanitaurstad@gmail.com

Yngvar Urstad         Mob.nr: 94433369   yngvar.urstad@asko.no

Børge A. Selbæk     Mob. Nr: 40300103  selbaek@gmail.com

Jon Arnarson           Mob.nr: 40671074   jon@arnarson.com

Eyvind Lyhus           Mob.nr: 90950258   eylyh@online.no

 

 

 

Kostymekomite

Rosa M. Gretarsdöttir     Mob.nr: 40142917  rosa.gretarsdottir@gmail.com

Leila Bråthen                     Mob.nr: 91590609  leila-b@online.no

Anne Merete Nyhus        Mob.nr: 97531912  annemerete.nyhus@gmail.com

Silje Klepper                      Mob.nr: 97604847  silje.klepper@gmail.com

Trude Bakke                      Mob.nr: 41413320  trude.bakke@live.no

Heidi Steinmoen              Mob.nr: 41822353  heidials@online.no

Liv Marit Helgerud          Mob.nr: 93802320   liv.marit.helgerud@me.com

 

Markedsføringskomite

Mats Lerberg              Mob.nr: 90583612    mats.lerberg@gmail.com

Stefan Karlsen            Mob.nr: 95185060    karlsenstefan@gmail.com

Anders Bergan            Mob.nr: 99585272   a.bergan@hotmail.com

Robert Gregusson      Mob.nr: 90017528   robert.gregusson@gmail.com

Anita Hansen              Mob.nr: 47347739   frk.86hansen@gmail.com

Mariann Aaland          Mob.nr: 91722255   rektor@buskerud.fhs.no

Monica Jacobsen       Mob.nr: 93815334   monica.moniq30@yahoo.no

Ingerid E.Gregusson  Mob.nr: 41459695   ip.eikeland@gmail.com

Josefine Solbakken    Mob.nr: 9806635      josefinehagen@hotmail.com

Stein Ove Solbakken  Mob.nr: 93448734   josefine.steinove@gmail.com

Kim Andre Maier        Mob.nr: 93055359   kimmaier1984@gmail.com

 

Rekvisittansvarlig

Vibeke Bol   Mob.nr: 98038348     melena333@yahoo.no

Zeki Bol        Mob.nr: 93248194      zeki.bol@hotmail.com

Nini Munoz  Mob.nr: 95052845    ninim74@gmail.com

 

 

Arrangement komite

Katarina Indgjerd Svenskerud   Mob.nr: 95090895  katarina.svenskerud@outlook.com

Jeanette Nekstad                        Mob.nr: 95885403   jeanette.nekstad@gmail.com

Ingrid Marie Østerud                 Mob.nr: 47853807   ingridoesterud@gmail.com

Synne Nordahl                             Mob.nr: 90925031   synnelid@hotmail.com

Liv Elin Eggar Selbæk                  Mob.nr: 41362657   liv.elin.eggar.selbaek@gmail.com

Helle Falkenberg                          Mob.nr: 98499920   hfalkenberg@gmail.com

Jeanette Thingberg                     Mob.nr: 98481816   jeanettethingberg@hotmail.com

Sara Eklund Maier                       Mob.nr: 94836814   sarasofiaeklund@gmail.com

Hanne Knudsen Billettsalg       Mob.nr: 47300437   hmhknuds@broadpark.no

Monica Jacobsen Billettsalg     Mob.nr: 93815334    monica.moniq30@yahoo.no

Sandra Mathisen Loddsalg       Mob.nr: 99389008    teddymathisen@hotmail.com

 

 

 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

11.10 | 20:15

hei dette er ingibjorg, jeg gråt i sonn 1 time etter vi ble ferdige på grunn av at jeg savnet dere så mye

...
26.09 | 13:00

Mente Hans Bollingmo...beklager skrivefeil

...
26.09 | 12:58

Hans Killingmo
Billettene kan brukes nå fra 8 til 11 oktober på Folkets Hus i Vestfossen

...
26.09 | 12:21

Kjøpte billetter i fjor til Jorden rundt på 80 dager, når og hvor kan vi bruke dem?

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE