KOMITEER

KOMMITEER 2018/2019

 

MARKEDSFØRING 

Ingerid E. Gregusson  Mob.nr: 47853807   ingridoesterud@gmail.com

Robert Gregusson      Mob.nr: 90017528   robert.gregusson@gmail.com

Nini Munoz                 Mob.nr: 95052845   ninim74@gmail.com

Mats Lerberg              Mob.nr: 90583612   mats.lerberg@gmail.com

Monica Jacobsen       Mob.nr: 93815334   monica.moniq30@yahoo.no

Tone Svenskerud       Mob.nr: 91859464   dreamer2003_226@hotmail.com

 

                                                                                    


 

KULISSER

Pål Marius Bakke   Mob.nr: 92655130   pal.bakke@drammen.toyota.no

Christoffer Mikalsen Mob.nr: 40622048  mikalsen3@hotmail.com

Bjørn Blindheim     Mob.nr: 98421340   bjoern.blindheim@gmail.com

Bjørge Bråthen       Mob.nr: 48041994   bjorge@foto.no

Geir Steinmoen      Mob.nr: 95200373   g-steinm@online.no

May Anita Urstad   Mob.nr: 40290046   mayanitaurstad@gmail.com

Yngvar Urstad         Mob.nr: 94433369   yngvar.urstad@asko.no

Jon Arnason             Mob.nr: 40671074  jon@arnarson.com

Espen Knudsen        Mob.nr: 99150307  eaknuds@broadpark.no

Ronny F. Kaasa        Mob.nr: 99610600  ronny.kaasa@yahoo.no

Sandra Mathisen    Mob.nr: 99389008  teddymathisen@hotmail.com

 

 


 

KOSTYMER

Rosa M. Gretarsdöttir Mob.nr: 40142917 rosa.gretarsdottir@gmail.com
Leila Bråthen Mob.nr: 91590609 leila-b@online.no
Anne Merete Nyhus Mob.nr: 97531912 annemerete.nyhus@gmail.com
Silje Klepper Mob.nr: 97604847 silje.klepper@gmail.com
Trude Bakke Mob.nr: 41413320 trude.bakke@live.no
Heidi Steinmoen Mob.nr: 41822353 heidials@online.no
Jill Andersen Mob.nr: 90833891 jill-and@frisurf.no

 




 

ARRANGEMENT

 

Amir Klepper Zangeneh   Mob.nr: 95885403   zangeneh.amir@gmail.com

Jeanette Nekstad              Mob.nr: 95885403   jeanette.nekstad@gmail.com

Ingrid Marie Østerud        Mob.nr: 47853807   ingridoesterud@gmail.com

Stefan Karlsen                     Mob.nr: 95185060   karlsenstefan@gmail.com

Anders Bergan

 

 

Hanne Knudsen Billettsalg    Mob.nr: 47300437   hmhknuds@broadpark.no

Espen Knudsen Loddsalg       Mob.nr: 99150307   eaknuds@broadpark.no

                                                         REKVISITTER

Vibeke Bol   Mob.nr: 98038348     melena333@yahoo.no

Zeki Bol        Mob.nr: 93248194     zeki.bol@hotmail.com

 

           

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

11.10 | 20:15

hei dette er ingibjorg, jeg gråt i sonn 1 time etter vi ble ferdige på grunn av at jeg savnet dere så mye

...
26.09 | 13:00

Mente Hans Bollingmo...beklager skrivefeil

...
26.09 | 12:58

Hans Killingmo
Billettene kan brukes nå fra 8 til 11 oktober på Folkets Hus i Vestfossen

...
26.09 | 12:21

Kjøpte billetter i fjor til Jorden rundt på 80 dager, når og hvor kan vi bruke dem?

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE